درباره ما

شرکت خوراک دام و آبزیان مازندران در سال 1367 تاسیس شده و از پیشروان صنعت تولید خوراک دام و آبزیان در ایران است که با بیش از 30 هزار متر مربع مساحت، 10 هزار متر زیربنا و توان برق 2000 کیلووات، از بخش‌های متعددی تشکیل شده و حدود 70 نفر در آن فعالیت می‌کنند.شرکت خوراک دام و آبزیان مازندران در سال 1367 تاسیس شده و از پیشروان صنعت تولید خوراک دام و آبزیان در ایران است که با بیش از 30 هزار متر مربع مساحت، 10 هزار متر زیربنا و توان برق 2000 کیلووات، از بخش‌های متعددی تشکیل شده و حدود 70 نفر در آن فعالیت می‌کنند.

فاز اول خطوط تولید مجتمع کارخانجات خوراک دام و آبزیان مازندران در سال 1374 با بهره‌برداری از خط تولید خوراک دام و طیور با ظرفیت 39000 تن در سال (شامل ظرفیت اولیه 6000 تن خوراک آبزیان) و خط غنی سازی کاه افتتاح شد.

در سال 1377 فاز 2 مجتمع با افتتاح خط تولید انبوه پودر ماهی و روغت تصفیه شده ماهی به بهره‌برداری رسید که البته اکنون صرفا جهت تامین پودر و روغن ماهی کیلکا برای تولیدات خوراک اکسترود آبزیان شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرحله سوم طرح توسعه مجتمع کارخانجات خوراک دام و آبزیان مازندران، شامل خط تولید خوراک تخصصی آبزیان با اکسترودر با استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی روز اروپا، طراحی مشاور اروپایی و سازندگی نیروهای توانمند بومی، با ظرفیت تولید سالانه 46000 تن، به عنوان یک پروژه ملی در سال 1389 به بهره‌برداری رسید تا تحولی دیگر را در صنعت خوراک آبزیان کشور رقم بزند.

فاز 4 مجتمع با افتتاح خط تولید کنسانتره و پرمیکس ویتامین و مینرال مخصوص دام، طیور و آبزیان در سال 1396 راه‌اندازی شد.

در فاز 5 ، تولیدات خوراک حیوانات خانگی در این مجتمع کارخانجات به بهره برداری رسید تا مفهوم جدیدی از کیفیت را در این بخش عرضه کند.

شرکت خوراک دام و آبزیان مازندران در خطوط تولید بسیار مدرن با استفاده از مرغوب ترين مواد اوليه، پيشروترين فرمولاسيون و بالاترين استانداردهاي بهداشتي بين المللي، نه تنها بخش زیادی از مصرف‌کنندگان داخلی را پوشش می‌دهد، با صادرات به کشورهای همجوار در ارزآوری برای کشور عزیزمان نیز نقش داشته و بارها به عنوان صادرکننده نمونه معرفی شده است.

این مجموعه چندین بار به عنوان واحد نمونه کشوری و استانی، توسط سازمان هایی همچون جهاد کشاورزی، دامپزشکی و … انتخاب شده، و گواهی‌نامه های سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت، ایزو 9001، ایزو 14001، ایزو 2200، ایزو 45001 و HACCP را دریافت نموده است.

آزمایشات پروتئین خام، چربی خام، TVN، پراکسید، خاکستر کل، خاکستر غیرمحلول، رطوبت، PH، بریکس، اوره، پراکسید، عدد یدی، عدد صابونی، عناصری همچون کلسیم، فسفر، سدیم، کلر و … از جمله آزمایشاتی است که در محل شرکت انجام می‌پذیرد و آزمایشات تکمیلی برون‌سپاری می‌شود.

واحدهای کنترل کیفی و طراحی محصولات شرکت با اتکا به دامنه وسیعی از اطلاعات آزمایشگاهی و با اطمینان از سلامت مواد اولیه، نسبت به فرمولاسیون بهینه خوراک و نیز اقدامات اصلاحی در رابطه با محصول مبادرت می‌رزند تا بستری مناسب برای آرامش و سود حداکثری مصرف‌کنندگان فراهم سازند.

شرکت خوراک دام و آبزیان مازندران امیدوار است با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا در تولید خوراک‌های تنظیم‌شده بر اساس احتیاجات غذایی گونه‌های مختلف جانوری و آبزی در کنار ارائه مشاوره تخصصی رایگان در جهت مدیریت تغذیه در مزارع مصرف‌کنندگان بتواند گامی موثر در جهت توسعه پایدار صنعت دام  آبزیان کشور بردارد.

مسیرهای ارتباطی با مجموعه خوراک دام و آبزیان مازندران

اسکرول به بالا